Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA PENTRU DISPENSER PORTIONATA STOK 120M

Număr anunț
DA22872873
Autoritate contractantă
Casa Asigurarilor de Sanatate a Apararii, Ordinii Publice, Sigurantei Nationale si Autoritatii Judecatoresti (CUI 11445659)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168 RON
Valoare atribuită
168 RON
Data publicării
19.04.2019 09:01
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168 RON

din 168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.