Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale consumabile de curatenie si igiena

Număr anunț
DA22871754
Autoritate contractantă
COMUNA VICTORIA (CUI 4540305)
Furnizor / câștigător
HELLEN WEAR SRL (CUI RO15319360)
Cod CPV
33711720-0 · Pasta de dinti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.553,67 RON
Valoare atribuită
29.553,67 RON
Data publicării
18.04.2019 18:09
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.553,67 RON

din 29.553,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.