Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet medii de cultura
- Număr anunț
- DA40744976
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
- Furnizor / câștigător
- BLUEBOX PHARM S.R.L. (CUI RO43467795)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.846 RON
- Valoare atribuită
- 17.846 RON
- Data publicării
- 02.07.2026 07:32
- Termen limită
- 07.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.846 RON
din 17.846 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro