Ofertă acceptată Cumpărare directă

cumparare directa

Număr anunț
DA22878773
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. NICOLAE " ROMAN (CUI 2613966)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.752 RON
Valoare atribuită
10.752 RON
Data publicării
19.04.2019 13:12
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.752 RON

din 10.752 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.