Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agenti degresanti

Număr anunț
DA22877925
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070,04 RON
Valoare atribuită
1.070,04 RON
Data publicării
19.04.2019 12:31
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070,04 RON

din 1.070,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.