Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat BEKO BEVPI180, A++/A+, 18.000BTU/h, kit instalare inclus, alb

Număr anunț
DA22877167
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.857 RON
Valoare atribuită
3.857 RON
Data publicării
19.04.2019 11:57
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.857 RON

din 3.857 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.