Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament de slefuire si finisare, cu benzi abrazive, latime de lucru 600 mm
- Număr anunț
- DA40754040
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI RO427304)
- Furnizor / câștigător
- A.G.O. TRADE INTERNATIONAL SRL (CUI RO16856434)
- Cod CPV
- 42630000-1 · Masini-unelte de prelucrare a metalelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246.960 RON
- Valoare atribuită
- 246.960 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 08:10
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
246.960 RON
din 246.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro