Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport rola cearceaf unica folosinta

Număr anunț
DA22868288
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,62 RON
Valoare atribuită
33,62 RON
Data publicării
18.04.2019 13:39
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,62 RON

din 33,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.