Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURNIZARE SI TRANSPORT UZURA BITUMINOASA ( BAPC 16 )
- Număr anunț
- DA22867066
- Autoritate contractantă
- COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
- Furnizor / câștigător
- TERRA CONSTRUCT LAND SRL (CUI RO16994534)
- Cod CPV
- 44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.525 RON
- Valoare atribuită
- 44.525 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 12:49
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44.525 RON
din 44.525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro