Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seif office Planet Safe B.65.K, inchidere cu cheie, 652 x 460 x 350 mm, Otel, Gri
- Număr anunț
- DA22878678
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 44421721-7 · Cutii de valori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545,37 RON
- Valoare atribuită
- 545,37 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 13:07
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
545,37 RON
din 545,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro