Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie piese revizie buldoexcavator JCB 2CX

Număr anunț
DA22870525
Autoritate contractantă
S.C. MODERN CALOR S.A. BOTOSANI (CUI RO26892574)
Furnizor / câștigător
3 ASI SRL (CUI RO14553140)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
662,18 RON
Valoare atribuită
662,18 RON
Data publicării
18.04.2019 15:19
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

662,18 RON

din 662,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.