Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE TELEFONIE

Număr anunț
DA22869612
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA TIMIS (CUI 24732046)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64211000-8 · Servicii de telefonie publica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.380,80 RON
Valoare atribuită
11.380,80 RON
Data publicării
18.04.2019 14:38
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.380,80 RON

din 11.380,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.