Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtre si bujii
- Număr anunț
- DA22860466
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- CORNER LINE AUTOMOBILE SRL (CUI 36578960)
- Cod CPV
- 42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 829,99 RON
- Valoare atribuită
- 829,99 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 07:51
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
829,99 RON
din 829,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro