Ofertă acceptată Cumpărare directă

SARMA MOALE ZN 3.0

Număr anunț
DA22868500
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
44333000-3 · Sarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,84 RON
Valoare atribuită
20,84 RON
Data publicării
18.04.2019 13:47
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,84 RON

din 20,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.