Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cherestea 10x0.025x4 ml

Număr anunț
DA22863923
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "A.D.GHICA" TELEORMAN (CUI 4567874)
Furnizor / câștigător
ASCOLI PROD COM S.R.L. (CUI RO3653802)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512 RON
Valoare atribuită
1.512 RON
Data publicării
18.04.2019 10:47
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512 RON

din 1.512 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.