Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CINA FESTIVA
- Număr anunț
- DA22875584
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC GG LONGINESCU (CUI 4639075)
- Furnizor / câștigător
- MILCOVUL S.A. (CUI RO1445503)
- Cod CPV
- 55500000-5 · Servicii de cantina si servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.314,29 RON
- Valoare atribuită
- 6.314,29 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 10:50
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.314,29 RON
din 6.314,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro