Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere a autovehiculelor MAI 40233 , MAI 40230 ,MAI 40228, MAI 41561 ,
- Număr anunț
- DA22865089
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
- Furnizor / câștigător
- VIBRO AUTO SRL (CUI 26707570)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.584,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.584,60 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 11:28
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.584,60 RON
din 4.584,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro