Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSPORT STANDARD ZONA B

Număr anunț
DA22868338
Autoritate contractantă
COMUNA GORUIA (CUI 3227416)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
64121200-2 · Servicii de livrare a pachetelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63,03 RON
Valoare atribuită
63,03 RON
Data publicării
18.04.2019 13:41
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63,03 RON

din 63,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.