Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SACI PLASTIC FOLIE NATUR NUMAR DE REFERINTA: 00014001 PRET DE CATALOG: 0,65 RON / Unitate de masur
- Număr anunț
- DA22876349
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,40 RON
- Valoare atribuită
- 10,40 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 11:22
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10,40 RON
din 10,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro