Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cabluri de conectare PC si tastaturi

Număr anunț
DA22875493
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII SALAJ (CUI 13723760)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408 RON
Valoare atribuită
408 RON
Data publicării
19.04.2019 10:47
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

408 RON

din 408 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.