Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analiza riscului la securitatea fizica pentru 5 obiective aflate in administrarea RAEDPP Cta

Număr anunț
DA22868690
Autoritate contractantă
CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO2746784)
Furnizor / câștigător
STOIAN TANYA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34928580)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.750 RON
Valoare atribuită
6.750 RON
Data publicării
18.04.2019 13:55
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.750 RON

din 6.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.