Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza si ordine Calificari CE Juniori III M+F

Număr anunț
DA22873768
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE VOLEI (CUI 4203741)
Furnizor / câștigător
SECURYTAS SYSTEMS SRL (CUI RO16889954)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
19.04.2019 09:39
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.