Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE PAZA PERIOADA 01.05.2019-31.12.2019
- Număr anunț
- DA22872889
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 3126926)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRAL PROFESIONAL SECURITY SRL (CUI RO32638938)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.528 RON
- Valoare atribuită
- 47.528 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 09:02
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47.528 RON
din 47.528 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro