Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire Proiect Tehnic si detalii de executie

Număr anunț
DA22870903
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
Furnizor / câștigător
MILTIADE PETRU CATALIN I I (CUI 28074679)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.656 RON
Valoare atribuită
1.656 RON
Data publicării
18.04.2019 15:41
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.656 RON

din 1.656 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.