Ofertă acceptată Cumpărare directă

Exploatare forestiera District 1 Cisnadie, P669-Muchia Sasa2

Număr anunț
DA22874018
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala Ocolul Silvic Valea Sadului RA (CUI RO21602815)
Furnizor / câștigător
NIVAL COM SRL (CUI RO15346593)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.200 RON
Valoare atribuită
32.200 RON
Data publicării
19.04.2019 09:49
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.200 RON

din 32.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.