Ofertă refuzată
Cumpărare directă
STAGIU INSTRUIRE FOCHIST
- Număr anunț
- DA22831163
- Autoritate contractantă
- Școala Gimnazială Voila (CUI 29476895)
- Furnizor / câștigător
- WHITE EXPERT CONSULTING SRL (CUI RO26272831)
- Cod CPV
- 80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare finală
- 1.000 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 12:06
- Data finalizării
- 19.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.