Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,5% sub estimat

Pungi pentru sterilizare

Număr anunț
DA22878498
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
949,44 RON
Valoare atribuită
935,24 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
19.04.2019 12:58
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

935,24 RON

din 949,44 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 14,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.