Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
OFERTA ANUNT ADV1072213 vulcanizare
- Număr anunț
- DA22873405
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL TUNING SRL (CUI RO15903929)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare finală
- 619,81 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 09:23
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.