Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie 100 dosare carton sina (albe)-Directia pentru Agricultura Judeteana Vaslui

Număr anunț
DA22877655
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura Judeteana Vaslui (CUI 37590806)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31 RON
Valoare atribuită
31 RON
Data publicării
19.04.2019 12:18
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31 RON

din 31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.