Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURTUN ABSORBTIE 76 MM-3''
- Număr anunț
- DA22879512
- Autoritate contractantă
- COMUNA ADAMCLISI (CUI 7097998)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI RO10294531)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,95 RON
- Valoare atribuită
- 541,95 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 13:48
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
541,95 RON
din 541,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro