Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole pentru taiat lemne

Număr anunț
DA22879099
Autoritate contractantă
COMUNA DORNA CANDRENILOR (PRIMARIA COMUNEI DORNA CANDRENILOR) (CUI 4326914)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.324,70 RON
Valoare atribuită
2.324,70 RON
Data publicării
19.04.2019 13:26
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.324,70 RON

din 2.324,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.