Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem calcul (unitate centrala, monitor, tastatura, mouse, licenta Windows 10 Profesional, licenta
- Număr anunț
- DA22877646
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BRAILA (CUI 15752478)
- Furnizor / câștigător
- MATVIRO CONSULT SRL (CUI RO32196372)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 12:18
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.300 RON
din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro