Ofertă refuzată Cumpărare directă

STINGATOR CU PULBERE TIP P6

Număr anunț
DA22877213
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV (CUI 29351522)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.178 RON
Valoare finală
1.425 RON
Data publicării
19.04.2019 11:59
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.