Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 38,7% sub estimat
ZINNAT(R) 500mg Zinnat 250 mg
- Număr anunț
- DA22877141
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
- Furnizor / câștigător
- GEONET SRL (CUI 13884170)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 481,10 RON
- Valoare atribuită
- 295 RON 38,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2019 11:56
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
295 RON
din 481,10 RON estimat
38,7%
Adjudecat la 61,3% din estimat · economie 186,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.