Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem PC Calculator Computer Desktop DELL Intel i3 8100 RAM 4GB HDD 1TB Monitor 21.5 Windows 10 PRO
- Număr anunț
- DA22876194
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL DAMBOVITA (CUI 4279960)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 11:15
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.200 RON
din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro