Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop ASUS X507UA-EJ782, Intel Core i5-8250U, 15.6inch, RAM 8GB, SSD 256GB, Intel UHD Graphics 620,

Număr anunț
DA22878879
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.484,87 RON
Valoare atribuită
2.484,87 RON
Data publicării
19.04.2019 13:17
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.484,87 RON

din 2.484,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.