Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii cazane Astra cu gazeificare 80 kw + inlocuit pompa circulatie Ferroli
- Număr anunț
- DA22876570
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Sinesti (CUI 33561298)
- Furnizor / câștigător
- GABRDIOR INSTAL (CUI Ro28141891)
- Cod CPV
- 45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.303,10 RON
- Valoare atribuită
- 5.303,10 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 11:32
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.303,10 RON
din 5.303,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro