Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica 2 strat 40 buc/bax roz NUMAR DE REFERINTA: 00004313 PRET DE CATALOG: 0,46 RON / Un

Număr anunț
DA22876688
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,40 RON
Valoare atribuită
18,40 RON
Data publicării
19.04.2019 11:37
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,40 RON

din 18,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.