Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMIN APOMETRU produs Valrom

Număr anunț
DA22878652
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.266,15 RON
Valoare atribuită
16.266,15 RON
Data publicării
19.04.2019 13:06
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.266,15 RON

din 16.266,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.