Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOFERASTRAU MS 231 40CM 1.3 3/8"

Număr anunț
DA22879447
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
44511500-0 · Ferastraie de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218,49 RON
Valoare atribuită
1.218,49 RON
Data publicării
19.04.2019 13:45
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.218,49 RON

din 1.218,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.