Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALORIFERE RADIATOR PERETE TIP PANOU SI PORTPROSOP 22x600x400 / 500x700

Număr anunț
DA22873962
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
Cod CPV
44621110-3 · Radiatoare pentru incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278 RON
Valoare atribuită
278 RON
Data publicării
19.04.2019 09:47
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278 RON

din 278 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.