Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER COMPATIBIL CE278A/CRG728
- Număr anunț
- DA22879527
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ''AVRAM IANCU'' (CUI 12877744)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 13:49
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60 RON
din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro