Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set consumabile Black, Yellow, Magenta, Cyan – 1.000 pagini

Număr anunț
DA22879437
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,70 RON
Valoare atribuită
864,70 RON
Data publicării
19.04.2019 13:44
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,70 RON

din 864,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.