Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat
Mentenanta actualizare program informatic legislativ
- Număr anunț
- DA22879149
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI RO6756055)
- Cod CPV
- 75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.287,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.280 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2019 13:28
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.280 RON
din 1.287,68 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 7,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.