Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EVALUARE. Bunuri imobile - constructii si terenuri din domeniul public si privat al UAT
- Număr anunț
- DA22862958
- Autoritate contractantă
- COMUNA STANISESTI (CUI 4670216)
- Furnizor / câștigător
- Ursescu S. Sorin-Cristian (CUI 22810652)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.990 RON
- Valoare atribuită
- 14.990 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 10:12
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2019 20:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.990 RON
din 14.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro