Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achiziție licențe Abbyy FineReader 14 Standard / standalone / ESD, GOV, AB-10956

Număr anunț
DA22842204
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
48313000-5 · Pachete software de recunoastere optica a caracterelor (OCR) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.391,50 RON
Valoare finală
6.391,50 RON
Data publicării
16.04.2019 11:30
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
21.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.