Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CURATENIE

Număr anunț
DA22881164
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 GRADINARI (CUI 19102036)
Furnizor / câștigător
CONSUMCOOP BOLINTIN VALE (CUI RO1293332)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.672,27 RON
Valoare atribuită
1.672,27 RON
Data publicării
20.04.2019 04:15
Termen limită
25.04.2019 17:00
Data finalizării
21.04.2019 23:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.672,27 RON

din 1.672,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.