Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA AB Lampa UV pentru purificator apa Millipore
- Număr anunț
- DA22877266
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.786 RON
- Valoare atribuită
- 1.786 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 12:01
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 07:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.786 RON
din 1.786 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro