Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cisco ASA5506-K9 ASA 5506-X with FirePOWER services, 8GE, AC, 3DES/AES | Porturi: 8 10/100/1000mps |

Număr anunț
DA22879657
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.338 RON
Valoare atribuită
3.338 RON
Data publicării
19.04.2019 13:58
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.338 RON

din 3.338 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.