Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sticlarie de laborator
- Număr anunț
- DA22879941
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.647,09 RON
- Valoare atribuită
- 3.647,09 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 14:19
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.647,09 RON
din 3.647,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro